X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Yaz yaklaşırken hepimizin aklında aynı sorular? En iyi koruyucuyu nasıl seçerim? Ailecek tek bir ürünle korunmamız mümkün mü? Kaç faktör krem almalıyım? SPF dedikleri tam olarak ne işe yarıyor? Daha yüksek faktör daha iyi koruma anlamına mı gelir? Ne kullanırsam kullanayım yüzümde parlama/terleme yapıyor. Tüm yaz güneş koruyucu sürdüğüm halde neden lekelendim/yandım?
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Her yenilgi yeni bir başlangıç fırsatı verir aslında bize. “Hayat Güzeldir” iyimserliği, kötümserlikten baskın gelir çoğu zaman. İnsanın mutluluğu arama içgüdüsü, ona ulaşma yollarını arama tutkusu muhtemelen hiç bitmeyecek bir çaba. Merkezini mutluluktan alan bir hayat hepimizin amacıdır çoğu zaman. Dönemin “çağdaş yaşam evliyaları” tarafından verilen öğütler, bazen zihin dünyamızda başlar, fizik ötesi tarafa doğru gider. Belki de mutluluğun sırrı dünyevi arzulardan sıyrılmakla mümkün olacaktır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Alımlı, trend ve etkileyici bir görünümün sırrı çekik güneş gözlüklerinde yatıyor. Yılın trendi aşırı çekik kedigözü tasarımlar olsa da hafif çekik kedigözü tasarımlar bu look’u zamansızlaştırmak isteyenlerin tercihi...
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Logomania Bir zamanlar pek çok insanın sevmediği ( artık seveni çok) daha da dozunu arttırarak devam eden trend ayakkabılara da sıçradı. Logoların ayakkabı tasarımlarına sportif bir hava katması oldukça cool bir görüntü oluşturuyor.
Whatsapp Destek Hattı